MOR BASIM


Müşteri memnuniyetini sağlamayı ilkemiz edinerek; baskı, matbaa ve ajans hizmetlerimiz ile işletmelere çözümler sağlıyoruz.

Baskı ve matbaa hizmetlerimizi son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı, araç ve bina giydirme, billboard tasarımı, katalog, broşür, el ilanı tasarımı baskı ve tasarım alanında verdiğimiz hizmetlerden sadece bazıları. Mor Basım olarak uzmanlaştığımız bir diğer hizmet alanımız ise promosyon ürünleri. Firmanızın faaliyet gösterdiği sektör ile uyum sağlayan, müşteri kitlenize hitap edecek promosyon ürün fikirleri geliştiriyor ve bunların üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz.

Dr. Selcan Arpa Yılmaz Klinik


Doç.Dr.Selcan Arpa Yılmaz Klinik Huzur Dolu Bütüncül Tıp Sağlık Merkezi

Modern ve tamamlayıcı tıbbın birlikte kullanıldığı hastalarımızı sadece beden olarak değil bütüncül olarak ele aldığımız bir sağlık merkezidir. Doç.Dr.Selcan Arpa Yılmaz Klinik yemyeşil bahçesi; yoga, nefes egzersizleri ve mat pilates seanslarıyla sizi bekliyor. Huzur dolu atmosferde ruh, beden ve fiziğin bir arada onarımına davetlisiniz.

Mor İç Mimarlık


Mor iç Mimarlık Her Mekan İçin Bir Kimlik

Konut, villa, rezidans, ofis, dükkan, fabrika, satış ofisi, cafe, restaurant, klinik vb. yapıların 3 boyutlu projesini çizerek ilgili yapının A’dan Z’ye anahtar teslim iç mimari uygulamasını yapar. İç Mimari Proje Tasarımı Otel, restoran, cafe, villa gibi mekanlarınız için iç mimari proje tasarımı yapıyoruz. İç Mimari Proje Uygulamaları Hayalini kurduğunuz iç mekan tasarımını sizin için projelendirerek hayata geçiriyoruz.

Ali Gür Kuaför


Belki ilk kadın kuaförü değiliz ama sizin için hep ilk olabilme mücadelesi veriyoruz.

Saça hacim, parlaklık, ve ipeksi görünüm kazandırmak için balyaj, röfle ve gölge işlemleri uygulanmalıdır. Balyaj, saçın koyudan açığa farklı tekniklerle renklendirilme işlemidir. Trendlere göre değişiklik göstermekle beraber krepe balyaj ve ombre balyaj en sık uygulanan balyaj işlemlerindendir. Saçın ince ve sık bir şekilde ayrılarak saç renginden daha açık tonlarda renklendirilmesi röfle işlemidir. Gölge ise saç renginin üzerine daha koyu bir ton atılması işlemidir. Saç tiplerine, özelliklerine ve rengine uygun bakım ürünlerinin ve şampuanların kullanılması saç renklendirme işlemleri sonrası saçın istenilen görüntüsünün ve sağlığının korunmasına yardımcı olur. Tarzınızı beraber yaratalım.