Yörüngem Eğitim

Yörüngem Eğitim
Yörüngem Kurs Merkezinde, LGS, TYT, AYT hazırlık çalışmalarının yanında, okul derslerini desteğe yönelik eğitim modeli de uygulanmaktadır.
Haftalık öğrenciye özel olarak belirlenmiş eğitim programında öğrenmeyi öğretmeye; ezbercilik anlayışını ret ederek, analiz ve sentez yapabilmeye; başarıyı ölçerken bireysel eksikliklerin temelini anlamaya; alanında uzmanlaşmış kitap kaynaklarına; belirlenen hedeflerde gerçekten ne amaçlandığına ve bu doğrultuda uzman rehberliğimiz ile istek yaratılmasına; tüm bunların yanında disiplinli bir eğitim ile psikolojik olarak öğrencilerimizin iyi bir geleceğin kapısını aralarken birer aydın olarak eğitim almalarına önem verilir.
Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Yörüngem
Yörüngem Kurs Merkezi, bir kursun bir kurstan daha fazla olması gerektiğine inanmış, bir çok eğitim sitemleri konusunda araştırmalar yapmış, bu araştırmalar sonucunda tüm öğrencilerine örnek teşkil edebilecek bir sistem oluşturmuş ve kurulmuştur.
Ders müfredatımız ve eğitim modelimizi çocuklarımızın, zihinsel, sosyal, bedensel ve ruhsal gelişimlerini ön planda tutarak oluşturuyoruz.
Bütünsel Eğitim Modelimizi Kabul gören Eğitim Metodları ile pekiştirerek araştıran, proje üreten, takım çalışmasına yatkın, lider karakterli, spor, kültür

Teklif Al

Rizelimy bünyesindeki İştiraklarımızdan hizmet ve fiyat almak için online İletişim formunu düzenleyerek kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşacaktır.