Mor Basım

Mor Basım
27.07.2018’de İstanbul Pendik/Kurtköy’de kurucusu ve sahibi olduğum MOR RİZELİMY BASIM A.Ş. kuruldu ve faaliyetine devam etmektedir.
info@morbasim.com
www.morbasim.com
Mor Basım
27.07.2018’den bu yana kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilkemiz edinerek; baskı, matbaa ve ajans hizmetlerimiz ile işletmelere çözümler sağlıyoruz. Baskı ve matbaa hizmetlerimizi son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı, araç ve bina giydirme, billboard tasarımı, katalog, broşür, el ilanı tasarımı baskı ve tasarım alanında verdiğimiz hizmetlerden sadece bazıları.
Daha İyisi İçin
Mor Basım olarak uzmanlaştığımız bir diğer hizmet alanımız ise promosyon ürünleri. Firmanızın faaliyet gösterdiği sektör ile uyum sağlayan, müşteri kitlenize hitap edecek promosyon ürün fikirleri geliştiriyor ve bunların üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz. Promosyon ürün gamımızda kupa, anahtarlık, kalem, çakmak, plaket, sertifika, ödül, personel kıyafeti, usb bellek, bloknot, ajanda gibi çok sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır.

Teklif Al

Rizelimy bünyesindeki İştiraklarımızdan hizmet ve fiyat almak için online İletişim formunu düzenleyerek kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşacaktır.