RİZELİMY
İŞTİRAKLARIMIZ

İŞTİRAKLARIMIZ

Huzur Dolu Bütüncül Tıp Sağlık Merkezi

Daha İyi Kaliteli Sağlık Hizmeti ile Yaşam Kalitenizi Arttırıyoruz

Doç.Dr.Selcan Arpa Yılmaz Klinik; modern ve tamamlayıcı tıbbın birlikte kullanıldığı hastalarımızı sadece beden olarak değil bütüncül olarak ele aldığımız bir sağlık merkezidir.

Doç.Dr.Selcan Arpa Yılmaz Klinik yemyeşil bahçesi; yoga, nefes egzersizleri ve mat pilates seanslarıyla sizi bekliyor.

Huzur dolu atmosferde ruh, beden ve fiziğin bir arada onarımına davetlisiniz.

www.drselcanarpaklinik.com

27.07.2018’den bu yana kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilkemiz edinerek; baskı, matbaa ve ajans hizmetlerimiz ile işletmelere çözümler sağlıyoruz. Baskı ve matbaa hizmetlerimizi son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı, araç ve bina giydirme, billboard tasarımı, katalog, broşür, el ilanı tasarımı baskı ve tasarım alanında verdiğimiz hizmetlerden sadece bazıları.

Mor Basım olarak uzmanlaştığımız bir diğer hizmet alanımız ise promosyon ürünleri. Firmanızın faaliyet gösterdiği sektör ile uyum sağlayan, müşteri kitlenize hitap edecek promosyon ürün fikirleri geliştiriyor ve bunların üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz. Promosyon ürün gamımızda kupa, anahtarlık, kalem, çakmak, plaket, sertifika, ödül, personel kıyafeti, usb bellek, bloknot, ajanda gibi çok sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır.

Mor Basım olarak dijital reklam faaliyetlerinin de işletmenizi geleceğe taşıyacak bir diğer unsur olduğuna inanıyoruz. Sizleri Google arama motorunda üst sıralara taşımak için Google Adwords reklam stratejileri geliştiriyoruz.

Sizler için güçlü yazılımsal altyapıya sahip, kullanımı kolay ve zengin içerikler ile beslenen web siteleri inşa ediyoruz. Web sitenizin tasarımı ve içeriklerle zenginleştirilmesi için alanında uzman ekibimiz özveri ile çalışmalarını gerçekleştiriyorlar

www.morbasim.com

Kahvemizi İçmeye Bekliyoruz

Rizelimy çatısı altında hizmet veren  Mor Kadınlar Kahvehanesi 01.07.2022 tarihinde Yenişehir Kurtköy’de  Müşterilerine bayan bayana sohbet edeceği, toplantı, sunum, zeka oyunları, kütüphane, ve çocuk oyun alanı barındıran hoş ve ferah bir ortam sunmaktadır.

 

Hizmetlerimiz;

Ebruli Sanatı

Kütüphane

Çocuk Oyun Alanı

Toplantı ve Sunumlar

Seminerler

Zeka Oyunları

Doğum Günü Partileri

www.morkadinlarkahvehanesi.com

Doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Mor Atık Kağıt Hammaddeleri San.Tic.Ltd.Şti olarak; doğal kaynakların korunması, ham madde ve enerji tasarrufu ile geleceğe daha temiz bir dünya bırakmak için öncü bir etki yaratmayı hedefliyoruz.

Entegre Kalite Yönetimi felsefesi ile geri dönüşüm sektöründe öncü rol üstlenmek, yüksek hızda en kaliteli ve en ekonomik hizmeti verebilmek için yeni teknolojiler geliştirmek, sürekli genişleyen ve yenilenen makine parkuru ile beklentilerin ötesine geçmek, mevcut pazarda sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde yer alabilmek.

Çözümlerimiz

Plastik Atık

Metal Atık

Ambalaj ve Kağıt Atık

www.moratik.com

Saça hacim, parlaklık, ve ipeksi görünüm kazandırmak için balyaj, röfle ve gölge işlemleri uygulanmalıdır. Balyaj, saçın koyudan açığa farklı tekniklerle renklendirilme işlemidir. Trendlere göre değişiklik göstermekle beraber krepe balyaj ve ombre balyaj en sık uygulanan balyaj işlemlerindendir. Saçın ince ve sık bir şekilde ayrılarak saç renginden daha açık tonlarda renklendirilmesi röfle işlemidir. Gölge ise saç renginin üzerine daha koyu bir ton atılması işlemidir.

Saç tiplerine, özelliklerine ve rengine uygun bakım ürünlerinin ve şampuanların kullanılması saç renklendirme işlemleri sonrası saçın istenilen görüntüsünün ve sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Tarzınızı beraber yaratalım.

www.aligurkurtkoy.com

Firmamız 2001 yılında kurulmuş olup İstanbul Pendik’de siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız 1988 yılında kurulmuş olup Ankara Beştepe’de siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızda her kesime hitap edebilecek araç çeşitliliği ve kalite anlayışıyla ve bununla beraber araç kredisi ve sigorta hizmetleri konularında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Türk otomotiv sektöründeki gelişmelere paralel olarak ülkemizin her geçen gün artan ihtiyaçlarına cevap vermek üzere,edindiği tecrübelerle gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir.

www.morgarage.com

Her Mekan İçin Bir Kimlik

Mor iç mimarlık; Konut, villa, rezidans, ofis, dükkan, fabrika, satış ofisi, cafe, restaurant, klinik vb. yapıların 3 boyutlu projesini çizerek ilgili yapının A’dan Z’ye anahtar teslim iç mimari uygulamasını yapar.

İÇ MİMARİ PROJE TASARIMI

Otel, restoran, cafe, villa gibi mekanlarınız için iç mimari proje tasarımı yapıyoruz.

İÇ MİMARİ PROJE UYGULAMALARI

Hayalini kurduğunuz iç mekan tasarımını sizin için projelendirerek hayata geçiriyoruz.

www.moricmimarlik.com

Mor Yaşam İnsanların daha uzun ve daha iyi yaşamalarına yardımcı olmak için hem bilimsel hem de doğal tıbbın tekniklerini ve terapilerini harmanlayan benzersiz bir yaşam merkezidir

www.moryasam.com

Atlas Maden Ürünleri Firması ; inşaat sektörünün insanlığın yaşam kalitesini ve geleceğini tasarlayıp, konfor sağladığını,yaşam kalitesini arttırdığı bilinci ile şirket misyonu doğrultusunda ulusal ve uluslararası mühendislik hizmetleri vermeye devam edecektir.

Bu yol haritası ile kamu taahhüt projelerimiz dışında, İstanbulun en önemli lokasyonlarında hayata geçirdiği özel konut projeleri ile üst yapı sektöründe de hizmet sunmaktadır. Vizyonumuzun çizdiği yol ile dünya çapında en özel ve mühendislik açısından en spesifik projeler imza atarak hem Ülkemize hem insanlığa hizmet etmek hedefindeyiz.

www.atlasmaden.com